Мобільні та Інтернет платежі НСМЕП ПлатиМО! -
мобільні та Інтернет платежі
17 Липня 2019
Про систему Платіжний сайт Скачати Прес-центр Контакти
Прес-центр

Новини
Статті

25.05.2019 - Відкрився платіжний сайт системи «ПлатиМО!»

Компанія «АВТОР» запустила в експлуатацію Інтернет-сайт, призначений для здійснення платежів за допомогою платіжних карток Національної системи масових електронних платежів (НСМЕП) – www.pay.platimo.ua.

Запуск цього сайту розширює можливості і, як наслідок, підвищує зручності користувачів сервісів, що надаються НСМЕП: будь-який власник картки НСМЕП може здійснити платіж швидше, прямо з свого робочого місця, не відволікаючись на пошуки банкомату, банківського відділення або найближчого платіжного терміналу.

На сайті користувачі можуть поповнити рахунки і придбати електронні ваучери мобільних операторів, провайдерів Інтернет і IP-телефонії і заплатити за інші послуги

Відвідувачі сайту при здійсненні платежів економлять не тільки час, але і власні кошти: їм надаються знижки, і вони оплачують суму нижче за номінальну вартість послуг.

Для виконання купівель користувачу потрібно мати:

  • Платіжну картку НСМЕП, яку можна одержати в банках – учасниках НСМЕП.
  • Стандартний PC/SC рідер смарт-карток, приєднаний до комп'ютера (можна придбати в Інтернет-магазині компанії «АВТОР»).

Установлену і налаштовану клієнтську частину Інтернет-терміналу (КЧІТ) – спеціальне програмне забезпечення (СПЗ), яке «спілкується» з платіжною карткою (СПЗ можна одержати безпосередньо на сайті системи «ПлатиМО»).

Навігація по сайту інтуїтивно зрозуміла і дозволяє в лічені хвилини здійснити платіж за послуги великого числа українських операторів мобільного зв'язку, IP-телефонії, провайдерів Інтернет, кабельного телебачення і інших послуг.

Система Мобільних і Інтернет платежів «ПлатиМО!» забезпечує надання платіжних і інформаційних послуг через Інтернет, а також за допомогою платіжних терміналів, кіосків самообслуговування, а невдовзі, і з мобільних телефонів!
Повернутися до списку »»

 
 

© «ПлатиМО!»