Мобільні та Інтернет платежі НСМЕП ПлатиМО! -
мобільні та Інтернет платежі
25 Червня 2024
Про систему Платіжний сайт Скачати Прес-центр Контакти
Мережа приймання платежів ПлатиМО!

еквайрингова мережа системи ПлатиМО!Система ПлатиМО! призначена для побудови еквайрингових мереж, до яких можуть входити банки, торгово-сервісні підприємства, оператори мобільного зв'язку, що об'єднані в єдину інфраструктуру обслуговування платежів.

Основна мета створення системи - надати усім учасникам і користувачам системи можливість максимально безпечно, зручно, швидко і надійно здійснювати платежі за будь-які товари та послуги.

Система ПлатиМО! надає можливість приймати оплату за товари та послуги за допомогою:

Банки, підприємства, організації, магазини, що пропонують різні товари та послуги, мають унікальну можливість, один раз підключившись до системи і не витрачаючи додаткових коштів, приймати оплату за свої товари та послуги у різні способи. Засобами платежу в системі можуть бути як готівкові гроші, так і банківські картки міжнародних платіжних систем (VISA, MasterCard та ін.) та Національної Системи Масових Електронних Платежів (НСМЕП).

Система ПлатиМО! – це:

  • Безпечно, оскільки безготівкові платежі реалізовані на базі технологічного комплексу НСМЕП, і захищеність платежів забезпечується цілим комплексом технічних, криптографічних і організаційних заходів. Ключовим елементом системи є смарт-картка. Ключова інформація заноситься в картку на етапі ініціалізації і захищена засобами картки, несанкціонований доступ до неї неможливий. Всі критичні операції під час проведення платежу виконуються всередині картки, виконати платіж без фізичної присутності картки неможливо.
  • Зручно, оскільки покупець має можливість оплачувати товари й послуги в будь-який час і перебуваючи в будь-якій частині міста, країни або за кордоном, при цьому йому не обов'язково мати готівку.
  • Швидко, гарантується надходження грошей на рахунок торговця при підтвердженні успішності здійснення платежу. Мобільний телефон у системі ПлатиМО!, на відміну від систем, побудованих на базі SMS, використовує канали передачі даних, що дозволяють створити інтерактивний інтерфейс для швидкого і зручного проведення фінансових операцій.
  • Надійно, система дозволяє отримувати моментальне підтвердження оплати, забезпечує гарантоване зарахування коштів. Функції платіжної організації та розрахункового банку НСМЕП виконує Національний банк України.
 
 

© «ПлатиМО!»