Мобільні та Інтернет платежі НСМЕП ПлатиМО! -
мобільні та Інтернет платежі
25 Травня 2024
Про систему Платіжний сайт Скачати Прес-центр Контакти
Безпечність фінансових транзакції в системі ПлатиМО!

Система ПлатиМО! є частиною Національної системи масових електронних платежів (НСМЕП). Усі платежі здійснюються на базі технологічного комплексу НСМЕП, їх захищеність забезпечується цілим комплексом технічних, криптографічних та організаційних заходів, що повністю відповідають жорстким вимогам Національного Банку України, який виступає як розрахунковий банк системи.

НСМЕП – це сучасна, високотехнологічна і високозахищена система. Ключовим елементом системи є смарт-картка. Ключова інформація заноситься в картку на етапі ініціалізації і захищена засобами картки, несанкціонований доступ до неї неможливий. Всі критичні операції під час проведення платежу виконуються всередині картки і здійснити платіж без фізичної присутності картки неможливо. Це забезпечує найвищу безпеку проведення платежів та практичну невразливість для різних, в тому числі і вірусних, нападів. За весь час експлуатації системи не зафіксовано жодного випадку шахрайства (при обороті більш ніж 150 млрд грн!).

Ключовим елементом в системі мобільних платежів є спеціальна картка (microSD чи SIM-картка), яка встановлюється в мобільний телефон і забезпечує проведення платіжних операцій. Основна відмінність цієї системи – те, що картка, яка застосовується для мобільних телефонів, є практично такою ж повноцінною платіжною карткою, як і звичайна банківська картка НСМЕП, і відповідає всім вимогам Національного Банку України, що пред’являються до платіжних карток.


 
 

© «ПлатиМО!»