Мобільні та Інтернет платежі НСМЕП ПлатиМО! -
мобільні та Інтернет платежі
25 Червня 2024
Про систему Платіжний сайт Скачати Прес-центр Контакти
Флеш-пам'ять ПлатиМО-SD

microSD з вбудованим додатковим смарт-чипом

ПлатиМО-SD - це спеціальна флеш-пам'ять у форматі microSD з вбудованим додатковим смарт-чипом. Смарт-чип призначений для виконання платіжних операцій і має такі ж властивості, як і платіжна смарт-карта. ПлатиМО-SD проходить всі стандартні процедури ініціалізації, після чого стає повноцінною платіжною карткою НСМЕП.

Користувач ПлатиМО-SD має можливість:

  • Безпечно оплачувати товари та послуги через Інтернет з персонального комп'ютера аналогічно платежам, які виконуються в Інтернет з використанням звичайних платіжних смарт-карток НСМЕП. При цьому замість рідера смарт-карток, користувачеві необхідний стандартний рідер карток microSD (у багато які моделі ноутбуків такі рідери вбудовуються виробниками). На комп'ютері користувача має бути встановлено стандартне програмне забезпечення клієнтської частини Інтернет терміналу ПлатиМО-ІТ або IT2-Client.
    Працює в ОС: Windows 2000, XP, XPx64, 2003, 2003x64, Windows 7, Windows 7x64.
  • Безпечно оплачувати товари і послуги з мобільного телефону на Web-сайтах, які приймають до оплати картки НСМЕП через систему ПлатиМО! незалежно від мобільного оператора і типу мережі (2G, 3G, 4G, Wi-Fi). Платити можна за допомогою спеціального програмного забезпечення (поставляється разом з карткою).
    На сьогоднішній день підтримуються смартфони з операційною системою Windows mobile v.5.x, 6.x. Найближчим часом вийде програмне забезпечення для ОС Symbian S60, плануються роботи по портуванню цього програмного забезпечення для ОС Android і мобільних телефонів, що підтримують Java додатки (J2ME).
  • Використовувати як звичайну флеш-пам'ять.

Переваги:

  • має таку ж захищеність та безпеку при проведенні операцій, як і платіжна смарт-картка НСМЕП (за час роботи платіжної системи випущено понад 3 млн платіжних карток, оборот по яких склав понад 150 млрд грн, при цьому не зафіксовано жодного випадку шахрайства з картками);
  • 2 Гб пам'яті для довільного використання;
  • універсальність використання – звичайна флеш-пам'ять, платежі з персонального комп'ютера, мобільного телефону, планшету.

В даний час картки ПлатиМО-SD ємністю 2 Гб можна отримати у відділеннях Експрес-Банку. Картка може випускатися як друга до вже відкритого рахунку платіжної картки НСМЕП. Емітувати картки ПлатиМО-SD можуть всі банки члени НСМЕП.

Презентація картки ПлатиМО-SD

Свідоцтво НБУ про функціональну придатність для використання в НСМЕП від 28.02.2011 №11/59.

 
 

© «ПлатиМО!»