Мобільні та Інтернет платежі НСМЕП ПлатиМО! -
мобільні та Інтернет платежі
19 Квітня 2024
Про систему Платіжний сайт Скачати Прес-центр Контакти
Платежі з мобільних телефонів NFC

Більшість світових аналітиків сьогодні схиляються до того, що найперспективнішою технологією для реалізації мобільних платежів є технологія NFC. На підтримку цієї технології виступили і найбільші гравці міжнародних платіжних систем (МПС), в тому числі VISA і Master Card.

платіжний термінал SAGEM Monetel з підключеним рідером безконтактних картокТехнологія NFC передбачає реалізацію в мобільному телефоні безконтактного інтерфейсу малого радіуса дії (до 10 см), який сумісний з міжнародним стандартом ISO14443, завдяки чому телефон стає аналогом безконтактної картки і може взаємодіяти з пристроями, які працюють з безконтактними смарт-картками.

Використовуючи спеціальне програмне забезпечення, власники телефонів з NFC можуть оплачувати покупки простим піднесенням телефону до спеціального електронного зчитувального пристрою.

Практично всі провідні виробники мобільних телефонів випустили зразки телефонів з підтримкою технології NFC. Компанія Nokia оголосила про серійне виробництво нового телефону Nokia 6212 classic з вбудованим чіпом NFC.

телефон Nokia 6212 classic з вбудованим чіпом NFCКартка ПлатиМО!, що встановлена у мобільний телефон Nokia 6212 classic, перетворює його на аналог безконтактної картки НСМЕП. Оплачувати покупки таким телефоном по технології NFC можна з допомогою:

  • платіжних терміналів SAGEM Monetel, з підключеним рідером безконтактних карток та встановленим ПО «МАRКЕТ-7ххS»;
  • Інтернет-терміналу ПлатиМО! при використанні стандартного PC/SC рідера безконтактних смарт-карток, підключеного до комп'ютера.

Всі платіжні термінали, які постачаються компанією АВТОР, при підключенні рідера безконтактних смарт-карток приймають платежі з безконтактних карток НСМЕП та мобільних телефонів з NFC і SIM карткою ПлатиМО!

 
 

© «ПлатиМО!»