Мобільні та Інтернет платежі НСМЕП ПлатиМО! -
мобільні та Інтернет платежі
13 Червня 2021
Про систему Платіжний сайт Скачати Прес-центр Контакти
Прес-центр

Новини
Статті

26.12.2007 - Нове покоління інтелектуальних карток НСМЕП

Український розробник та постачальник продуктів і рішень інформаційної безпеки компанія АВТОР представила нові інтелектуальні картки з операційною системою УкрКОС 2.1. і вбудованим смарт-чіпом SLE66C161PE провідної зарубіжної компанії Infineon Technologies AG.

Дослідна партія смарт-карток «УкрКОС» пройшла успішне тестування в Національному банку України і дозволена до використання в Національній системі масових електронних платежів. На сьогодні фахівці компанії АВТОР почали постачання нових інтелектуальних смарт-карток банкам-учасникам НСМЕП.

Представлена мікропроцесорна картка підтримує фінансовий аплікат УкрКОІН 2.0, а також може використовуватися в різних корпоративних аплікатах, забезпечуючи гарантовану схоронність, цілісність і конфіденційність інформації.

Нове покоління смарт-карток функціонує на базі повної файлової операційної системи УкрКОС 2.1, яка реалізує багаторівневі механізми захисту даних, структур аплікатів і підтримує міжнародні і національні криптографічні алгоритми. Завдяки функціональній гнучкості операційної системи УкрКОС 2.1, смарт-картка перетворюється на універсальний інструмент і одночасно дозволяє, наприклад, сплатити рахунок, пройти авторизацію в системах доступу, поставити електронний цифровий підпис і багато чого іншого.


АВТОР

Повернутися до списку »»

 
 

© «ПлатиМО!»