Мобільні та Інтернет платежі НСМЕП ПлатиМО! -
мобільні та Інтернет платежі
13 Червня 2021
Про систему Платіжний сайт Скачати Прес-центр Контакти
Прес-центр

Новини
Статті

06.11.2008 - Нові технології прийому платежів

Компанія «Автор» в рамках проведення XIII Міжнародної спеціалізованої виставки і конференції «Корпоративні та банківські системи» вперше представляє повнофункціональний діючий макет системи мобільних та Інтернет платежів «ПлатиМО!».

Система «ПлатиМО!» об'єднає в єдину інфраструктуру обслуговування платежів комерційні банки, операторів мобільного зв'язку, торгово-сервісні і транспортні підприємства. Еквайрингова мережа, збудована на основі «ПлатиМО!» дозволить банкам, торговельним підприємствам і організаціям приймати оплату за товари та послуги через Інтернет, а також за допомогою кіосків самообслуговування і платіжних терміналів (POS-терміналів) SAGEM Monetel (Франція), інтегрованих з торгово-касовою системою Маркет+®. При цьому, в якості засобів оплати з гарантованим рівнем безпеки, можуть бути використані:

  • платіжні картки НСМЕП (контактні і безконтактні);
  • банківські картки міжнародних платіжних систем;
  • мобільні телефони з SIM карткою «ПлатиМО!»;
  • мобільні телефони з інтерфейсом NFC і SIM картою «ПлатиМО!»;
  • готівкові кошти (в кіосках самообслуговування).

Вперше в Україні на стенді компанії «АВТОР» буде продемонстрована оплата товарів і послуг через платіжні термінали і Інтернет за допомогою мобільних телефонів, які мають інтерфейс NFC і SIM-карту «ПлатиМО!», а також обслуговування платежів (безготівкова оплата, поповнення картки НСМЕП) кіосками самообслуговування «TiKon» ETC, WinCor Nixdorf.

Компанія «АВТОР» запрошує представників комерційних банків, операторів мобільного зв'язку, торговельних підприємств і організацій відвідати стенд компанії на XIII Міжнародній спеціалізованій виставці і конференції «Корпоративні та банківські системи», яка відбудеться з 12 по 14 листопада 2008 року в Міжнародному виставковому центрі за адресою: Броварський проспект, 15, Київ, Україна.
Повернутися до списку »»

 
 

© «ПлатиМО!»