Мобільні та Інтернет платежі НСМЕП ПлатиМО! -
мобільні та Інтернет платежі
12 Червня 2021
Про систему Платіжний сайт Скачати Прес-центр Контакти
Прес-центр

Новини
Статті

20.03.2009 - Відкрився Інтернет-магазин компанії АВТОР

Відвідувачам Інтернет-магазину пропонується обладнання та програмне забезпечення, призначені для використання в системах криптографічного захисту інформації (КЗІ).

На сьогоднішній день в Інтернет-магазині є товари в категоріях:

  • Пристрої читання смарт-карток (карт-рідери);
  • Носії ключової інформації;
  • Пристрої захисту IP-мереж;
  • Пристрої запису мовлення;
  • Персональні комп'ютери;
  • Програмне забезпечення.

На сайті (www.author.platimo.mobi) представлена детальна інформація про товари і ціни, а також про умови оплати та доставки продукції, гарантійні зобов'язання. Відвідувач Інтернет-магазину може вибрати товар, що його цікавить, ознайомитися з його зовнішнім виглядом і характеристиками, оплатити його вартість.

На сайті Інтернет-магазину викладені всі необхідні правила та інструкції. Зареєстрований користувач має свій "особистий кабінет", де може контролювати стан своїх замовлень. Крім того, відвідувачі сайту можуть безкоштовно завантажити клієнтську частину програмного забезпечення, необхідного для здійснення платежів.

Відмінною особливістю нового Інтернет-магазину є те, що оплату покупці можуть робити за допомогою платіжних карток Національної системи масових електронних платежів (НСМЕП) через платіжну систему "ПлатиМО!".

Система мобільних та Інтернет платежів "ПлатиМО!", що розроблена і експлуатується компанією АВТОР, максимально враховує існуючу інфраструктуру НСМЕП, оскільки базується на технології роботи Інтернет-терміналу НСМЕП, і тому відрізняється гарантованими безпекою проведених платежів і стійкістю проти атак, а також зручністю ефективної взаємодії всіх учасників системи.


АВТОР

Повернутися до списку »»

 
 

© «ПлатиМО!»