Мобільні та Інтернет платежі НСМЕП ПлатиМО! -
мобільні та Інтернет платежі
13 Червня 2021
Про систему Платіжний сайт Скачати Прес-центр Контакти
Прес-центр

Новини
Статті

13.04.2009 - Емісія платіжних карток НСМЕП "Мегабанку" перевищила 200 тисяч штук

За станом на 1 квітня 2009 року емісія платіжних карт Національної системи масових електронних платежів (НСМЕП) "Мегабанку" перевищила 200 тисяч штук. За перший квартал 2009 року банк емітував 8 400 карток НСМЕП.

У 2000 році "Мегабанк" став першим банком, що почав в рамках пілотного проекту емісію платіжних карток НСМЕП, і встановив перший банкомат для обслуговування платіжних карток цієї платіжної системи.

На сьогоднішній день за допомогою платіжної картки НСМЕП "Мегабанку" можна отримати гроші в банкоматі і оплатити покупку в магазині, здійснити оплату за комунальні послуги та перерахування коштів на інші поточні і карткові рахунки, а також здійснювати платежі з обслуговування кредитів в "Мегабанку". А з 2007 року платіжна картка НСМЕП "Мегабанку" несе також функцію студентського квитка для студентів Української державної академії залізничного транспорту та Миколаївського державного університету ім. В.О. Сухомлинського.

"Незважаючи на фінансову кризу, обсяг операцій з платіжними картками НСМЕП в "Мегабанку" продовжує зростати. За перший квартал 2009 року сума прийнятих комунальних платежів за допомогою банкоматів та Інтернет терміналів з використанням платіжних карток НСМЕП виросла на 15% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року ", – повідомив заступник Голови Правління – керівник Єдиного розрахункового центру "Мегабанку" Юрій Сергєєв.


Вісник НСМЕП

Повернутися до списку »»

 
 

© «ПлатиМО!»