Мобільні та Інтернет платежі НСМЕП ПлатиМО! -
мобільні та Інтернет платежі
13 Червня 2021
Про систему Платіжний сайт Скачати Прес-центр Контакти
Прес-центр

Новини
Статті

08.07.2009 - НСМЕП поповнюється універсальними терміналами Hypercom Optimum

На початку липня 2009 року компанія "АВТОР" успішно завершила в НБУ комплексні випробування програмного забезпечення НСМЕП для універсального терміналу на базі терміналів Hypercom Optimum 42xx.

Корпорація Hypercom – світовий лідером у галузі платіжних технологій і постачає весь спектр обладнання підвищеної безпеки, що забезпечує повний цикл в галузі електронних платіжних систем та послуг. Рішення корпорації в сфері електронних транзакцій застосовуються більш ніж у 100 країнах світу і спрямовані, в першу чергу, на обслуговування банківського сектора, процесингів, оптових та роздрібних торговців, ресторанів швидкого обслуговування, користувачів послуг транспорту, охорони здоров'я, передплачених послуг та багатьох інших сегментів ринку.

В Україні корпорацію Hypercom представляє компанія Servus Systems Integration (SSI – www.ssi.com.ua), партнер компанії "АВТОР" у реалізації проекту НСМЕП для термінально-банкоматного обладнання Hypercom. Наразі SSI утримує більше 70% українського ринку POS-термінального обладнання та володіє найбільшою універсальною регіональною мережею сервісних центрів.

Hypercom Optimum– це сучасні універсальні термінали з розширеними комунікаційними можливостями. Принципово нова сучасна архітектура – 32-бітний процесор, 24 Мб пам'яті, високошвидкісний принтер і модем – забезпечують максимальну швидкодію і дозволяють бути впевненим у тому, що цей термінал забезпечує не тільки вирішення завдань, що стоять наразі, але і підготовлений для нових потенційно ресурсномістких аплікатів.

Таким чином, НСМЕП поповнилася ще одним світовим брендом термінального обладнання та сучасними терміналами для обслуговування карток НСМЕП як в торгових системах, так і безпосередньо в банках.
Повернутися до списку »»

 
 

© «ПлатиМО!»