Мобільні та Інтернет платежі НСМЕП ПлатиМО! -
мобільні та Інтернет платежі
12 Червня 2021
Про систему Платіжний сайт Скачати Прес-центр Контакти
Прес-центр

Новини
Статті

23.11.2009 - Виповнилося 5 років НСМЕП

22 листопада виповнилося 5 років промислової експлуатації Національної системи масових електронних платежів (НСМЕП).

НСМЕП - внутрішньодержавна банківська багатоемітентна платіжна система масових платежів, в якій розрахунки за товари та послуги, одержання готівки та інші операції здійснюються за допомогою платіжних смарт-карт.

На сьогоднішній день НСМЕП об'єднує 58 банків і 8 учасників, серед яких - компанія "АВТОР", що має статус технічного еквайра.

У своєму вітанні, адресованому членам та учасникам НСМЕП, голова Ради Платіжної організації НСМЕП Віктор Кравець відзначає, що за час свого існування платіжна картка НСМЕП зарекомендувала себе як безпечний засіб розрахунків, кошти на якому надійно зберігаються. "Впевнені, що разом ми зробимо все можливе, щоб Національна система масових електронних платежів завжди була на рівні вимог часу і відповідала потребам клієнтів", - наголошує Віктор Кравець.

Система Мобільних та Інтернет платежів «ПлатиМО!», розроблена компанією "АВТОР", є підсистемою НСМЕП та забезпечує надання платіжних та інформаційних послуг через Інтернет, а також за допомогою мобільних телефонів, платіжних терміналів і кіосків самообслуговування.
Повернутися до списку »»

 
 

© «ПлатиМО!»