Мобільні та Інтернет платежі НСМЕП ПлатиМО! -
мобільні та Інтернет платежі
13 Червня 2021
Про систему Платіжний сайт Скачати Прес-центр Контакти
Прес-центр

Новини
Статті

20.07.2010 - Систему ПлатиМО! відзначено Професійною премією у сфері банківських технологій

16 липня 2010 відбулася урочиста церемонія нагородження переможців I Всеукраїнського конкурсу "Професійна премія у сфері банківських технологій, обладнання та послуг - 2010", який було проведено редакцією журналу "Банкиръ". Конкурс проводився серед компаній - розробників IT-систем і постачальників устаткування для банків і фінансово-кредитних установ.

Система мобільних та Інтернет платежів "ПлатиМО!" отримала нагороду в номінації "Системи термінових платежів".

Виступаючи на церемонії нагородження переможців, голова Оргкомітету конкурсу, шеф-редактор журналу "Банкиръ" Олег Капралов зазначив: "В умовах важкої економічної кризи особливо важливо підтримати вітчизняний бізнес, що працює у сфері високих технологій та інновацій. Оцінюючи нові і вже зарекомендували себе розробки, журі враховувало думку споживачів, позитивні і не завжди відгуки про ті чи інші послуги і рішеннях в області банківських технологій".

"Компанія АВТОР багато років успішно працює в галузі систем інформаційної безпеки, і банківський сектор для нас - пріоритетна сфера, - відзначає директор компанії АВТОР В'ячеслав Татьянін. - Ми брали безпосередню участь у становленні і розвитку банківських інформаційних систем в Україні, в тому числі Системи електронних платежів НБУ та Національної системи масових електронних платежів, експертиза наших співробітників в області банківської інформаційної безпеки відповідає самим високим вимогам, і ми раді, що наші розробки виявилися визнані такою компетентною аудиторією".
Повернутися до списку »»

 
 

© «ПлатиМО!»