Мобільні та Інтернет платежі НСМЕП ПлатиМО! -
мобільні та Інтернет платежі
13 Червня 2021
Про систему Платіжний сайт Скачати Прес-центр Контакти
Прес-центр

Новини
Статті

01.10.2010 - ПлатиМО! - найкращий  інноваційний проект НСМЕП

Лучший инновационный проект НСМЭП – за внедрение системы ПлатиМО!30 вересня  2010 р. відбулося  підведення підсумків конкурсу «НСМЕП – 10 кроків до успіху». Церемонія нагородження переможців конкурсу була присвячена десятиріччю початку впровадження пілотного проекту Національної  системи масових електроних платежів. Організаторами конкурсу виступили Национальний Банк України, який виконує функції платіжної організації НСМЕП, та  журнал «Банкиръ».

Нагороди від платіжної організації НСМЕП отримали 24 заклади, серед яких були банки, розробники та посточальники програмного забезпечення НСМЕП, а також  інші небанковскі заклади, які здійснюють  свою діяльність в НСМЕП.

Діяльність банків та компаній розглядалася в чотирьох групах, кожна з яких  включала номінації, які відображували окремий  практичний напрямок та специфіку роботи закладів в НСМЕП за 10 років, зокрема:

  • загальні  номінації;
  • кращі проекти та послуги НСМЕП;
  • кращі програмно-технічні рішення;
  • розвиток НСМЕП в регіонах.

За підсумками проведення конкурсу  компанія Автор була відзначена нагородою в номінації «Найкращий  інноваційний проект НСМЕП» – за впровадження системи «ПлатиМО!»


Національний банк України

Повернутися до списку »»

 
 

© «ПлатиМО!»