Мобільні та Інтернет платежі НСМЕП ПлатиМО! -
мобільні та Інтернет платежі
13 Червня 2021
Про систему Платіжний сайт Скачати Прес-центр Контакти
Прес-центр

Новини
Статті

14.09.2011 - Новий вид банківської картки для платежів з мобільних телефонів і комп’ютерів

В Україні вперше випущені банківські платіжні картки у вигляді спеціальних карток пам'яті microSD. З їх допомогою можна здійснювати платежі з мобільного телефону або персонального комп'ютера в Інтернеті. Головною перевагою цих карток є безпечність, універсальність і «мобільність».

Компанією АВТОР розроблено та сертифіковано в Національному банку України рішення, що дозволяє виконувати платежі в Національній системі масових електронних платежів (НСМЕП) з використанням мобільних телефонів і через Інтернет.

Основним елементом рішення є захищена картка пам'яті у форматі microSD - «ПлатиМО-SD».

«ПлатиМО-SD» – це спеціальна картка флеш-пам'яті у форматі microSD з вбудованим смарт-чипом. Смарт-чип призначений для виконання платіжних операцій і має такі саме властивості, як і пластикова платіжна смарт-картка. «ПлатиМО-SD» проходить усі стандартні процедури банківської ініціалізації, і є повноцінною платіжною карткою НСМЕП.

«ПлатиМО-SD» дозволяє безпечно оплачувати товари і послуги з комп'ютера в Інтернеті і з мобільного телефону незалежно від мобільного оператора і типу мережі, що використовується, (2G, 3G, 4G, Wi-Fi). Флеш-пам'ять може бути використана для зберігання інформації в будь-якому пристрої, який підтримує формат карток пам'яті microSD.

Основні переваги «ПлатиМО-SD»:

  • має таку ж захищеність та безпеку при проведенні операцій, як і платіжна смарт-картка НСМЕП (за час роботи платіжної системи випущено понад 3 млн. платіжних карт, обіг по яких склав понад 140 млрд. грн, при цьому не зафіксовано жодного випадку шахрайства з картами);
  • 2 Гб пам'яті для довільного використання;
  • універсальність використання - пам'ять, платежі з комп'ютера, смартфона.

На сьогодні картки «ПлатиМО-SD» ємністю 2 Гб можна одержати в відділеннях Експрес банку. Картка може випускатися як додаткова до вже відкритому рахунку платіжної картки НСМЕЭП. Емітувати картки «ПлатиМО-SD» можуть усі банки члени НСМЕП.

Компанія АВТОР об'єднує висококваліфікованих фахівців у галузі інформаційної безпеки, які мають більш ніж 20-річний досвід розробки та впровадження апаратно-програмних засобів криптографічного захисту інформації, продуктів і рішень для платіжних систем. Компанія створює і впроваджує надійні комплексні рішення на основі смарт-карт технологій УкрКОС, АВТОР є ліцензіатом Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, має позитивні експертні висновки на всі засоби криптографічного захисту інформації створені компанією.

АВТОР - розробник системи мобільних та інтернет платежів ПлатиМО!, яка є складовою частиною НСМЕП. Платіжна картка НСМЕП значно дешевше в обслуговуванні і безпечніше при виконанні платежів в порівнянні з картами міжнародних платіжних систем.
Повернутися до списку »»

 
 

© «ПлатиМО!»