Мобільні та Інтернет платежі НСМЕП ПлатиМО! -
мобільні та Інтернет платежі
12 Червня 2021
Про систему Платіжний сайт Скачати Прес-центр Контакти
Прес-центр

Новини
Статті

19.09.2011 - Нова послуга для власників платіжних карток НСМЕП

АБ «Експрес-Банк» пропонує своїм клієнтам нову послугу – здійснення платежів через мережу Інтернет картками НСМЕП без використання додаткового апаратного обладнання (карт-рідеру). З 1 вересня власники платіжної картки НСМЕП мають можливість замовити додаток до основної картки у вигляді флешки «USB-Token» для здійснення платежів через мережу Інтернет.

Флешка відрізняється від карт-рідеру не тільки розміром, а ще й тим, що вона об’єднана з поточним рахунком конкретної картки НСМЕП. Тобто при оплаті необхідно ввести тільки ПІН-код, а наявність самої картки необов’язкова.

Платіжний інструмент дозволяє здійснювати оплату мобільного зв’язку, комунальних платежів, телефонії, телебачення, інтернету, тощо з поточного рахунку картки. Таким чином Ви отримуєте можливість сплатити будь-які платежі на сайті, який приймає картки НСМЕП.

Так само в «Експрес-банку» можна отримати додаткову картку НСМЕП ПлатиМО-SD - це спеціальна флеш-пам'ять у форматі microSD з вбудованим смарт-чіпом.

Оформити зазначені платіжні інструменти та отримати додаткову інформацію можна у відділах платіжних карткових систем філій АБ «Експрес-Банк» або в операційному залі Центрального офісу Банку.
Повернутися до списку »»

 
 

© «ПлатиМО!»