Мобільні та Інтернет платежі НСМЕП ПлатиМО! -
мобільні та Інтернет платежі
13 Червня 2021
Про систему Платіжний сайт Скачати Прес-центр Контакти
Прес-центр

Новини
Статті

30.07.2012 - ПлатиМО! - переможець конкурсу

III Всеукраїнський конкурс «Професійна премія у сфері банківських технологій, устаткування і послуг – 2012»

11 липня 2012 року відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів III Всеукраїнського конкурсу «Професійна премія у сфері банківських технологій, устаткування і послуг – 2012» за версією журналу «Банкиръ». Конкурс проводився серед компаній-розробників IT-систем і постачальників устаткування для банків і фінансово-кредитних установ.

Компанія «АВТОР», розробник системи мобільних і Інтернет платежів «ПлатиМО!», стала переможцем в номінації «Системи інтернет-банкінгу і мобільного банкінгу». В рамках конкурсу було представлено вирішення по використанню захищених спеціальних платіжних засобів (СПС) у форматі microSD, Token USB і смарт-карток «УкрКОС®», які можуть бути використані в Україні для виконання критичних, з точки зору безпеки, операцій в середовищі Інтернет і мобільному зв'язку за допомогою смартфонів, персональних комп'ютерів, планшетів, кіосків самообслуговування.

На сьогоднішній день, дані технології широко застосовуються в рамках Національної системи масових електронних платежів (НСМЕП), в системі мобільних і Інтернет-платежів «ПлатиМО!». Основною метою «ПлатиМО!» є надання всім учасникам і користувачам системи можливості безпечного, зручного, швидкого і надійного способу здійснювати електронні платежі за будь-які товари і послуги.
Повернутися до списку »»

 
 

© «ПлатиМО!»