Мобільні та Інтернет платежі НСМЕП ПлатиМО! -
мобільні та Інтернет платежі
13 Червня 2021
Про систему Платіжний сайт Скачати Прес-центр Контакти
Прес-центр

Новини
Статті

01.10.2012 - ПлатиМО! за комунальні послуги КП ГІОЦ

Комерційний Банк «Хрещатик» спільно з компанією «АВТОР» реалізував сервіс оплати комунальних послуг КП «ГІОЦ» в системі мобільних та Інтернет платежів «ПлатиМО!». Даний сервіс доступний з 1-го жовтня 2012 року. Інформація про платежі надходить до КП «ГІОЦ» в режимі он-лайн, при цьому без жодної комісії.

Сервіс для всіх власників карт НСМЕП доступний цілодобово. Платежі можна здійснювати за допомогою комп'ютерів, ноутбуків, смартфонів і планшетів в будь-якому зручному для клієнтів місці.

Для більш швидкого подальшого проведення платежів на користь КП «ГІОЦ», можна скористуватися системою формування шаблонів, яка доступна у програмі «Виджет ПлатиМО!».

Власники карти «ПлатиМО-SD», які здійснюють платежі за допомогою смартфонів і планшетів, можуть проводити оплату за штрих-кодом квитанції, відсканувавши його за допомогою камери, вбудованої в їх мобільні пристрої. На сьогодні це найзручний, швидкий, надійний і безпечний спосіб оплати комунальних та інших послуг!

Сервіс доступний на платіжних сайтах системи «ПлатиМО!» і корпоративному сайті банку «Хрещатик».

Довідково:

Система мобільних та Інтернет платежів «ПлатиМО!» є складовою частиною Національної системи масових електронних платежів (НСМЕП http://www.bank.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=75431&cat_id=36046).

Основною метою «ПлатиМО!» є надання всім учасникам і користувачам системи безпечних, зручних, швидких і надійних способів проведення електронних платежів за будь-які товари і послуги. У системі можна оплатити послуги більше 100 різних торгово-сервісних підприємств, здійснювати банківські перекази з мінімальною комісією по всій території України. Оплачувати послуги можна за допомогою комп'ютера, мобільного телефону, планшета використовуючи платіжні засоби НСМЕП, що випускаються у вигляді смарт-карток, USB-токенів, або спеціальних флеш-карт microSD. Захищеність платежів забезпечується цілим комплексом технічних, криптографічних та організаційних заходів, ефективність яких підтверджена сертифікацією в НБУ і успішним досвідом експлуатації системи.

Більш докладно про систему «ПлатиМО!» Можна дізнатися на сайті http://www.platimo.ua, тел. (044) 538-11-14.

Публічне акціонерне товариство Комерційний банк “Хрещатик” зареєстровано у травні 1993 року. Здійснює свою діяльність відповідно до Статуту банку, чинного законодавства України та має повну ліцензію НБУ № 158 від 11.10.11 на проведення банківських операцій на внутрішньому і міжнародному фінансових ринках. Аудиторську перевірку фінансової діяльності банку за світовими стандартами здійснюють міжнародні аудиторські фірми, зокрема PricewaterhouseCoopers.

Має найвищий рівень надійності uа.1 за версією незалежного рейтингового агентства «Стандарт-Рейтинг» та високий рівень надійності збереження вкладів, підтверджений національним агентством «Кредит-Рейтинг», входить до числа 15 найбезпечніших банків та до трійки лідерів серед найбільш стабільних банків, за версією щотижневика «Контракти», посідає 6-е місце у ренкінгу найпрозоріших банків держави, за версією вітчизняної РА «Кредит-Рейтинг». Переможець Всеукраїнського конкурсу «Банк, якому довіряють’2011» та ІІІ Всеукраїнського конкурсу «Банк року’2011», переможець конкурсу Ukrainian Banker Awards’2011 у номінації «Найбільш соціально орієнтований банк., Посідає 10-е місце серед найдинамічніших українських банків, за рейтингом "ГVардія динамічних банків’2011" видавничого дому "Галицькі контракти».

Основні фінансові показники станом на 01 вересня 2012 р.: фінансовий результат — 7,1 млн грн, чисті активи — 7,3 млрд грн, капітал балансовий — 660,3млн грн, депозити юридичних осіб — 1,6 млрд грн, депозити фізичних осіб — 3 млрд грн.

Мережа установ банку станом на 01.09.12 дорівнювала 144.

www.xcitybank.com.ua , тел: (044) 461-03-72Повернутися до списку »»

 
 

© «ПлатиМО!»